Bayilik Başvurusu

Formu doldurun. Ekibimiz gün içerisinde sizinle iletişime geçecekler.

Abonelik Başvurusu

Siz günün tadını çıkarın. Sevdikleriniz bize emanet. Formu doldurun sizi arayalım.

Hizmetler
Daha hızlı, daha güvenli,daha güçlü ve her zaman hazır kıta. 
Alarm Merkezi
Profesyonel operatörlerle 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Gelen tüm sinyalleri sürekli olarak izliyor ve takip ediyoruz. Acil durumlarda, eğitimli operatörlerimiz tarafından sizi bilgilendiriyor ve gerekli durumlarda polis, ambulans, itfaiye birimlerini en kısa sürede olay yerine yönlendiriyoruz.
Mobil Uygulama
Alarm sisteminiz dahli tüm servisleri tek bir platform üzerinden kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi indirebilir, geniş ve etkili bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.
Ücretsiz Web Uygulaması

Hazırkıta'yı tercih etmeniz için birçok sebep var.
Abone girişini denediniz mi?

Online olarak çalışan web uygulaması ile, dilediğiniz yerden sistem ile ilgili bilgilere ulaşabilir, raporlar alabilirsiniz..

Anlık Mobil Bildirimler
Akıllı telefonunuza yüklediğiniz hazıkıta uygulaması ile alarm sisteminizde oluşan tüm durumlar anında cebinize gelir. Üstelik alarm, uyarı, bakım veya diğer sinyaller arasından, hangi durumlarda anlık bildirim almak istediğinizi kendiniz seçersiniz.
Güvenli Sesli Yanıt Sistemi
Alarm Merkezi operatörlerimiz her zaman sizin yanınızdadır. Anca dilerseniz özel güvenli sesli yanıt sistemi ile seçtiğiniz özel durumlar için bilgilendirici içerikler alabilirsiniz. Bu şekilde, alarm izleme maliyetiniz en aza iner.
Tatil Takibi

Siz tatildeyken biz hep hazırkıta.

Tatilde olacağınız tarihleri sistem üzerinden tanımlayın, bu şekilde evinizi ekstra korumaya alalım. Alarm sisteminiz şifre ile açılsa dahi, operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemi size anında bilgilendirsin.

Açılış Kapanış Takibi
İş yerinizi güvende tutmak için, iş yerinizin açılış ve kapanış zamanlarını sisteme tanımlamanız durumunda erken açılma veya geç kapanmada operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemimiz sizi anında bilgilendirir.
Görüntülü Alarm Doğrulama
Güvenlik kameranız ile alarm sisteminizi uyumlu hale getiriyoruz. Böylelikle alarm çalması durumunda sinyalin geldiği bölgeden görüntüye anında mobil uygulamanızdan erişebilirsiniz.